Programma 2008

Programma 2006
Deelnemers 2006
Resultaten 2006
Foto's 2006
Programma 2007
Deelnemers 2007
Resultaten 2007
Fotos 2007
Programma 2008
Deelnemers 2008
Resultaten 2008
Fotos 2008

Planning

Details van onderstaande planning zijn nog voorlopig

Vrijdag 31 oktober :

bullet

aankomst van de delegaties

bullet

mogelijkheid voor podium trainen tussen 13u00-20u00

bullet

20u00 : technische meeting

Zaterdag  1 november

bullet

08u30 : opwarming jongeren AGD

bullet

09u00 : toestelopwarming jongeren + juryvergadering

bullet

10u00 : wedstrijd jongeren AGD

bullet

12u30 : prijsuitreiking jongeren AGD

bullet

13u30 : opwarming jun/sen AGD

bullet

14u00 : toestelopwarming + juryvergadering

bullet

15u00 : wedstrijd jun/sen AGD

bullet

17u00 : prijsuitreiking jun/sen AGD

bullet

18u30 : opwarming jun/sen AGH

bullet

19u30 : wedstrijd jun/sen AGH

bullet

21u00 : prijsuitreiking

Zondag 2 november

bullet

09u00 : opwarming jongeren AGH

bullet

10u00 : wedstrijd jongeren AGH

bullet

12u30 : prijsuitreiking

bullet

13u30 : opwarming finales/toestel

bullet

14u30 : finales / toestel (5 beste jun/sen + beste jongere)

bullet

19u00 : Banket : inschrijving voor banket bij definitieve inschrijving voor de wedstrijd !
bullet

gymnasten /  trainer + jury 10 €/persoon

bullet

anderen : 20 €/persoon.

Maandag 3 november

bullet

Terugreis internationale deelnemers

Meer informatie

De Gymnastiekclub GYM Waasland  nodigt u uit om deel te nemen aan de internationale wedstrijden.  

DATA

vrijdag 31 oktober 2008

-          Aankomst deelnemers en training op wedstrijdplateau

zaterdag 1 november 2008

-          AGD jongeren, AGD juniores en seniores, AGH juniores en seniores

zondag 2 november 2008

-          AGH jongeren

-          AGD finales, AGH finales

-          Afsluitend banket voor alle delegaties (18.00 uur)

maandag 3 november

-          Terugreis internationale deelnemers

ONTHAAL EN VERBLIJF

Verblijf en maaltijden zijn op kosten van de deelnemende clubs/federaties

Hotels in de buurt
bullet

Hotel New Flanders :
bullet

Adres : Stationsplein 5, 9100 Sint-Niklaas

bullet

Website : www.newflandres.be

bullet

Email :info@newflandres.be

bullet

Hotel Serwir :
bullet

Adres : Koningin Astridlaan 57, 9100 Sint-Niklaas

bullet

Website : www.serwir.be

bullet

Email : info@serwir.be

bullet

Hotel Beveren :
bullet

Adres : Gentseweg 280, 9120 Beveren

bullet

Website : www.hotelbeveren.be

bullet

Email : info@hotelbeveren.be

 

PLAATS

Turnhal  ’t Wit Zand, A.Rodenbachlaan 23,  B-9120  Melsele

INSCHRIJVINGEN

zenden aan :

-          Luc Van Hese, Klaprozenstraat 9 ,  9120  Melsele

-          Telefoon: +32 3 775 16 08

-          E-mail: vanhese.luc@belgacom.net   

DEADLINE

Voorlopige inschrijving : 15 september 2008

Definitieve inschrijving : 10 oktober 2008

DEELNAMEPRIJS

20 EUR per individuele gymnast of 50 EUR per team (te betalen uiterlijk op 15/10/2008)

Inschrijvingsgeld en verplaatsingskosten zijn voor de deelnemers.

VERZEKERING

Ongevallenverzekering en verzekering burgerlijke aansprakelijkheid moet voor ieder deelnemer afgesloten zijn.  De organisatie heeft geen verantwoordelijkheid terzake.

BETALING

Op bankrekeningnummer : 404-6010341-79

IBAN-code : BE58 40 46 01 03 41 79 en BIC-code : KREDBEBB

Van : Gym Waasland

Mededeling : “club/team” – Wase Gymcup 2008

JURY

De aanwezigheid van minimum 1 jurylid per team is verplicht, een 2de  jurylid per team wordt aanbevolen.

TROFEEEN

en GELDPRIJZEN

Aandenken en deelnemingscertificaat voor alle gymnasten

INDIVIDUEEL per leeftijdscategorie AGD / AGH

Medaille voor de 3 beste gymnasten

GELDPRIJZEN voor de toestelfinales:

Per toestel: 1ste plaats = 100 euro

                  2de plaats =  50 euro

                  3de plaats =  20 euro

DELEGATIES

Delegaties bestaan uit:

-          Maximum 1 jongeren team en/of maximum 1 mixt jun/sen team

-          1 team = 3 gymnasten

-          1 trainer / team

-          minimum 1 jurylid (verplicht), maximum 2 juryleden

TEAMS

-          het aantal teams is beperkt en in volgorde van de inschrijving.

-          De organisatie heeft de mogelijkheid om het aantal ploegen/land te beperken.

-          wedstrijdformule 3 / 3 / 2

LEEFTIJDEN

AGH                                                                                             programma

-     internationale wedstrijd jongeren  : 1998-97-96-95-94                  (FIG aangepast)

-     internationale wedstrijd juniores en seniores   : 1993 en vroeger    (FIG)

AGD                                                                                             programma

-     internationale wedstrijd jongeren : 1998-97-96-95                        (FIG aangepast)

-     internationale wedstrijd juniores en seniores   : 1994 en vroeger    (FIG)

TOESTELFINALES

AGH/AGD (6 hoogste scores per toestel)

5 hoogste scores van jun/sen en DE HOOGSTE score van de jongerencategorie

 

COMPETITIESCHEMA

AGH

 

Internationale wedstrijd JONGEREN

Teamformule : 3 / 3 / 2

Leeftijden

Elementen

EGV

Sprong

Moeilijkheid

Bonificatie

Afsprong

A

B

C

D

E

F

1998-97

Aangepaste FIG*

FIG

125

of 135 cm

FIG

+0,10 vanaf C-delen

A=0,1  B=0,2

C=0,3  D=0,5

1996-95-94

Aangepaste FIG*

FIG

125

of 135 cm

+0,10 vanaf D-delen

A=0,1  B=0,2

C=0,3  D=0,5

                       

*Aangepaste FIG

10-7 delen => B-score = 10

6 delen      => B-score = 9

5 delen      => B-score = 8

4 delen      => B-score = 7

3 delen      => B-score = 6

2 delen      => B-score = 5

1 deel        => B-score = 4

0 delen      => B-score = 0

Internationale wedstrijd JUNIORES en SENIORES

Teamformule : 3 / 3 / 2

Leeftijden

Elementen

EGV

Sprong

Moeilijkheid

Bonificatie

Afsprong

A

B

C

D

E

F

1993 en vroeger

FIG

FIG

135 cm

FIG

FIG

FIG

                       

COMPETITIESCHEMA

AGD

 

Internationale wedstrijd JONGEREN

Teamformule : 3 / 3 / 2

Leeftijden

Elementen

Sprong

EGV

Afsprong

1998 - 97

9 beste elementen + afsprong

125cm

1 plank

2 sprongen

beste quotering

3 (Barre – 1,50)

5 (balk en grond)

A = 0,5

met of zonder salto

 

1996-95

9 beste elementen + afsprong

125cm – FIG

1 plank

2 verschillende sprongen -> CIII

3 (Barre – 1,50)

5 (balk en grond)

A=0,3   - B=0,5

met salto

 

Internationale wedstrijd JUNIORES en SENIORES

Teamformule : 3 / 3 / 2

Leeftijden

Elementen

Sprong

EGV

Afsprong

1994 en vroeger

9 beste elementen + afsprong

125cm - FIG

2 verschillende sprongen -> CIII

FIG

FIG

 

TURNMATERIEEL

Janssen-Fritsen

INFORMATIE

Algemene info:

-          Luc Van Hese, Klaprozenstraat 9– 9120  Melsele

-          Telefoon (na 18u00) +32 3 775 16 08 ; GSM : +32 473 45 55 15

-          E-mail: vanhese.luc@belgacom.net  

 

Home
Nederlands
English

Laatste wijziging : 19-10-2008