Programma 2010

Volgende Editie
Programma 2010
Deelnemers 2010
Resultaten 2010
Fotos 2010
Plan
Vorige Edities
Interessante Sites
Contacteer ons

Planning

Vrijdag 29 oktober :

bullet

aankomst van de delegaties

bullet

mogelijkheid voor podium trainen tussen 12u00-21u00

bullet

20u00 : technische meeting

Zaterdag  30 oktober

bullet

08u00 : opwarming AGD (jong/jun/sen.)

bullet

08u30 : juryvergadering

bullet

9u30 : wedstrijd AGD (jong/jun/sen.)

bullet

11u30 : Optreden Jazz dance.

bullet

11u45 : prijsuitreiking AGD (jong/jun/sen.)

bullet

12u15 : opwarming AGH (beloften)

bullet

12u30 : juriyvergadering

bullet

13u15 : start wedstrijd AGH (beloften)

bullet

16u00 : Optrede Jazz dance

bullet

16u15 : prijsuitreiking AGH (beloften)

bullet

16u15 : opwarming AGH (jun/sen)

bullet

16u30 : juryvergadering

bullet

17u30 : wedstrijd jun/sen AGH

bullet

20u00 : prijsuitreiking jun/sen AGH
 

bullet

20u30 : Banket : 20 EUR.
Graag voor 18 oktober mailen met hoeveel personen je zal deelnemen aan het banket

Zondag 31 oktober

bullet

10-13u : opwarming + juryvergadering

bullet

14h00 : start competitie : Toestel Finales AGD/AGH

AGH : beste 5 gymnasten / toestellen jun/sen + beste gymnast/ toestellen beloften

AGD : beste 2 gymnastes / toestellen jun/sen + beste 2 gymnastes beloften

bullet

17u00 : einde wedstrijd

Maandag 1 november

bullet

Terugreis internationale deelnemers

 

Meer informatie

De Gymnastiekclub GYM Waasland  nodigt u uit om deel te nemen aan de internationale wedstrijden.  

DATA

vrijdag 29 oktober 2010

-          Aankomst deelnemers en training op wedstrijdplateau

zaterdag 30 oktober 2010

-          AGD, AGD finales, AGH

zondag 31 oktober 2010

-          AGH finales

maandag 1 november 2010

-          Terugreis internationale deelnemers

ONTHAAL EN VERBLIJF

Verblijf en maaltijden zijn op kosten van de deelnemende clubs/federaties

 

PLAATS

Turnhal  't Wit Zand, A.Rodenbachlaan 23,  B-9120  Melsele

INSCHRIJVINGEN

zenden aan :

-          Luc Van Hese, Klaprozenstraat 9 ,  9120  Melsele

-          Telefoon: +32 3 775 16 08

-          E-mail: vanhese.luc@belgacom.net   

DEADLINE

Voorlopige inschrijving : 15 september 2010

Definitieve inschrijving : 10 oktober 2010

DEELNAMEPRIJS

25 EUR per individuele gymnast of 75 EUR per team (te betalen uiterlijk op 15/10/2010)

Inschrijvingsgeld en verplaatsingskosten zijn voor de deelnemers.

VERZEKERING

Ongevallenverzekering en verzekering burgerlijke aansprakelijkheid moet voor ieder deelnemer afgesloten zijn.  De organisatie heeft geen verantwoordelijkheid terzake.

BETALING

Op bankrekeningnummer : 404-6010341-79

IBAN-code : BE58 40 46 01 03 41 79 en BIC-code : KREDBEBB

Van : Gym Waasland

Mededeling : "club/team" - Wase Gymcup 2010

JURY

De aanwezigheid van minimum 1 jurylid per team is verplicht, een 2de  jurylid per team wordt aanbevolen.

TROFEEEN

en GELDPRIJZEN

Aandenken en deelnemingscertificaat voor alle gymnasten

INDIVIDUEEL per leeftijdscategorie AGD / AGH

Medaille voor de 3 beste gymnasten

GELDPRIJZEN voor de toestelfinales:

Per toestel: 1ste plaats = 100 euro

                  2de plaats =  50 euro

                  3de plaats =  20 euro

DELEGATIES

Delegaties bestaan uit:

-          Maximum 1 jongeren team en/of maximum 1 mixt jun/sen team

-          1 team = 4 gymnasten

-          1 trainer / team

-          minimum 1 jurylid (verplicht), maximum 2 juryleden

TEAMS

-          het aantal teams is beperkt en in volgorde van de inschrijving.

-          De organisatie heeft de mogelijkheid om het aantal ploegen/land te beperken.

-          wedstrijdformule 4 / 4 / 3

LEEFTIJDEN

AGHprogramma

- internationale wedstrijd jongeren  : 1999-98 en jonger (FIG aangepast)
1997-96 (FIG aangepast)
- internationale wedstrijd juniores en seniores  : 1995-1994-1993 (junior FIG)
1992 en ouder (FIG)
AGDprogramma
- internationale wedstrijd jongeren  : 2000-1999 en jonger (FIG aangepast)
1998-97 (FIG aangepast)
- internationale wedstrijd juniores en seniores  : 1996 en vroeger (FIG)

TOESTELFINALES

AGH/AGD (6 hoogste scores per toestel)

5 hoogste scores van jun/sen en DE HOOGSTE score van de jongerencategorie

 

COMPETITIE

SCHEMA

AGH

 

Internationale wedstrijd JONGEREN

Teamformule : 4 / 4 / 3 

Leeftijden

Elementen

EGV

Sprong

Moeilijkheid

Bonificatie

Afsprong

A

B

C

D

E

F

1999-98 en jonger

Aangepaste junior FIG*

FIG

125

of 135 cm

Junior FIG

+0,10 vanaf C-delen

Junior FIG

1997-96

Aangepaste junior FIG*

FIG

125

of 135 cm

+0,10 vanaf D-delen

Junior FIG

                       

*Aangepaste junior FIG

8-7 delen   => E-score = 10

6 delen      => E-score = 9

5 delen      => E-score = 8

4 delen      => E-score = 7

3 delen      => E-score = 6

2 delen      => E-score = 5

1 deel        => E-score = 4

0 delen      => E-score = 0

Internationale wedstrijd JUNIORES en SENIORES

Teamformule : 4 / 4 / 3

Leeftijden

Elementen

EGV

Sprong

Moeilijkheid

Bonificatie

Afsprong

A

B

C

D

E

F

1995-1994-1993

Junior FIG

FIG

135 cm

Junior FIG

Junior FIG

Junior FIG

1992 en ouder

FIG

FIG

135 cm

FIG

FIG

FIG

COMPETITIE

SCHEMA

AGD

 

Internationale wedstrijd JONGEREN

Teamformule : 4 / 4 / 3

Leeftijden

Elementen

Sprong

EGV

Afsprong

2000 - 1999 en jonger

7 beste elementen + afsprong

125cm

beste quotering

3 (Barre - 1,50)

5 (balk en grond)

A = 0,5

met of zonder salto

 

1998-97

7 beste elementen + afsprong

125cm - FIG

1 plank

3 (Barre - 1,50)

5 (balk en grond)

A=0,3   - B=0,5

met salto

 

 Internationale wedstrijd JUNIORES en SENIORES

Teamformule : 4 / 4 / 3

Leeftijden

Elementen

Sprong

EGV

Afsprong

1996 en vroeger

FIG

125cm - FIG

2 verschillende sprongen (met verschillende 2e vluchtfase) -> CIII

FIG

FIG

 

TURNMATERIEEL

Janssen-Fritsen

INFORMATIE

Algemene info:

-          Luc Van Hese, Klaprozenstraat 9 - 9120  Melsele

-          Telefoon (na 18u00) +32 3 775 16 08 ; GSM : +32 473 45 55 15

-          E-mail: vanhese.luc@belgacom.net  

 

Home
Nederlands
English

Laatste wijziging : 18-10-2010