Deelnemers (20 okt)

Wedstrijd zaterdag voormiddag.

Groep 1 Kunst-Turn-Forum Stuttgart

1 Sarina Maier 1997 Kunst-Turn-Forum Stuttgart
2 Antonia Alicke 1999 Kunst-Turn-Forum Stuttgart
3 Julia Plattenhardt 2001 Kunst-Turn-Forum Stuttgart
4 Friedl Tamea 2001 Kunst-Turn-Forum Stuttgart

Groep 2 GTV De Hazenkamp

5 Lisa Top 1996 GTV De Hazenkamp
6 Maarten Ruikes *** GTV De Hazenkamp
7 Julia Bombach **** GTV De Hazenkamp
8 Reina Beltman **** GTV De Hazenkamp

Groep 3 FLGym

10 Maite Baum 1996 FLGym
11 Aline Bernar 1995 FLGym
12 Nora Nardecchia 1996 FLGym
13 Cindy Staar 1998 FLGym

Groep 4 BosanTON Almelo

14 Hélène Houbraken 1999 BosanTON Almelo
15 Meike Stroot 1999 BosanTON Almelo

Groep 5 Breda Gym

20 Anouk Helmer 1999 Breda Gym
21 Femke Van Brunschot 1999 Breda Gym
22 Anna De Visser 2000 Breda Gym
23 Nathalie Huigen 1995 Breda Gym

Groep 6 Turning Spirit Amsterdam

24 Lisa Van der Spek 1992 Turning Spirit Amsterdam
25 Isa Maassen 1999 Turning Spirit Amsterdam
26 Kimberley Vosshard 1998 Turning Spirit Amsterdam
27 Romy Vooght 2000 Turning Spirit Amsterdam

Groep 7 Sportiva Sint-Gillis-Waas

30 Selien Van Langenhover 1998 Sportiva Sint-Gillis-Waas

Groep 8 De Kerels Waasmunster

31 Lindsay De Saegher 1998 De Kerels Waasmunster
32 Jamien Van Arnhem 1998 De Kerels Waasmunster
33 Lise Van Royen 1998 De Kerels Waasmunster
34 Jene Van Kerkhove 1998 De Kerels Waasmunster

Wedstrijd zaterdagnamiddag

Groep 1 JUN/SEN KNGU

1 Luuk Van de Broek 1998 KNGU
2 Jorn Boerrigter 1997 KNGU
3 Tom Steichen 1998 FLGym
4 Michel Vol 1998 RKDOS Kampen

Groep 2 JUN/SEN Prins Hendrik Vugt

5 Miesjel Van Rooij 1995 Prins Hendrik Vugt
6 Daan Ketelaars 1997 Prins Hendrik Vugt
7 Gaetan Van Doninck 1995 Gym Waasland
8 Jonas Bosman 1995 Gym Waasland

Groep 3 JUN/SEN Waasmunster

10 Jonas Baert 1992 Waasmunster
11 Jasper Beck 1996 Waasmunster
12 Yureck Van Eetvelt 1996 Waasmunster
13 Robin De Bock 1998 Waasmunster

Groep 4 JUN/SEN Waasmunster Individueel

14 Gilles Baert 1995 Waasmunster Individueel
15 Maxime Gentges 1995 KBT
16 Ricardo De Castro 1995 KBT

Groep 5 JUN/SEN RKDOS Kampen/SV Twello

16 Lars Vos 2001 RKDOS Kampen/SV Twello
17 Rimmert Kramer 2001 RKDOS Kampen/SV Twello
18 Stern Nordsiek 2000 RKDOS Kampen/SV Twello
19 Martan Portman 2001 RKDOS Kampen/SV Twello

Groep 6 Fédération francophone de Gymnastique

20 Clément Didion 2000 Fédération francophone de Gymnastique
21 Brieuc Debroux 2001 Fédération francophone de Gymnastique
22 Gauthier Daube 2002 Fédération francophone de Gymnastique

Groep 7 Jongeren KNGU 1

25 Thom Roeg 1999 KNGU 1
26 Niek Hulst 1999 KNGU 1
27 Boyd Bindels 1999 KNGU 1
28 Donovan Van Groningen 1999 KNGU 1

Groep 8 Jongeren KNGU 2

30 Tim Goedkoop 1999 KNGU 2
31 Jermain Grunbergt 2001 KNGU 2
33 Sjoerd Van Veldhuizen 2000 KNGU 2
33 Bradley Noordzij 2000 KNGU 2

Groep 9 Jongeren Jong België 1

35 Noah Kuavita 1999 Jong België 1
36 Takumi Onoshima 1999 Jong België 1
37 Fréderic De Camps 1999 Jong België 1
38 Jonas Delvael 2000 Jong België 1

Groep 10 Jongeren Jong België 2

40 Siebe Op de Beeck 1999 Jong België 2
41 Ambroos Van Poucke 1999 Jong België 2
42 Justin Pesesse 2000 Jong België 2
43 Keanu Blomme **** Jong België 2

Groep 11 Jongeren Gymfed 1

45 Emiel Tiebout **** Gymfed 1
46 Hjalmar Casteleyn **** Gymfed 1
47 Liam De Smet **** Gymfed 1
48 Mattis Bouchet **** Gymfed 1

Groep 12 Jongeren Gymfed 2

50 Bjorn Luypaert **** Gymfed 2
51 Ward Claeys **** Gymfed 2
52 Thiemen Valcke **** Gymfed 2
53 Robbe Callant **** Individueel

Wedstrijd zondag morgend

groep 1 Gymflex

1 Margot Decock 2002 Gymflex
2 Margo Van Linden 2003 Gymflex
3 Linde Cauwelier 2002 Gymflex
4 Jelke Moortgat 2002 Gymflex

groep 2 Sportiva Sint-Gillis-Waas

5 Maren De Colvenaer 2001 Sportiva Sint-Gillis-Waas
6 Janne Terwingen 2001 Sportiva Sint-Gillis-Waas
7 Kato Vounckx 2000 Sportiva Sint-Gillis-Waas
8 Fien Van Passel 2000 Sportiva Sint-Gillis-Waas

groep 3 BredaGym

10 Juul Van Ooijen 2001 BredaGym
11 Sigha Verdiesen 2002 BredaGym
12 Annemijn Berghuis 2002 BredaGym
13 Chelsey Mathijsen 2002 BredaGym

groep 4 Regioclub Sint-Gillis-Waas

14 Kobie Van Haelst **** Gym Waasland
15 Irini Faes **** Gym Waasland
16 Lien Van den Borre **** Regioclub Sint-Gillis-Waas
17 Lisa Van Oppens **** Regioclub Sint-Gillis-Waas

groep 5 Regioclub Mortsel

20 Axana Dingenen **** Regioclub Mortsel
21 Yinthe Van Rooy **** Regioclub Mortsel
22 Bente Van Sande **** Regioclub Mortsel
23 Kay-Li De Neef **** Regioclub Mortsel

groep 6 O&O Zwijndrecht

25 Naomi Visser 2001 O&O Zwijndrecht
26 Bridget Hogeweg 2001 O&O Zwijndrecht
27 Desiree Strom 2002 O&O Zwijndrecht
28 Caitlin De Graaf 2003 O&O Zwijndrecht

groep 7 Turning Spirit Amsertdam 2

30 Sofie Van Beek **** Turning Spirit Amsertdam 2
31 Patriz Gonzalez 2002 Turning Spirit Amsertdam 2
32 Jacky Bonnet 2002 Turning Spirit Amsertdam 2
33 Tilia Oughzou 2002 Turning Spirit Amsertdam 2

groep 8 Turning Spirit Amsertdam 1

35 Sanne Veerman 2002 Turning Spirit Amsertdam 1
36 Christine Tol 2000 Turning Spirit Amsertdam 1
37 Bibi-Janne Kooistra 2000 Turning Spirit Amsertdam 1
38 Beau Pijlman 2000 Turning Spirit Amsertdam 1

groep 9 Bosanton Almelo

40 Marijke Van Egmond 2001 Bosanton Almelo
41 Maud Lammertink 2002 Bosanton Almelo
42 Maartje Slop **** Bosanton Almelo
43 Olessya Dadema 2000 Funtastic Gymnastics
44 Eva Kolesnikova 2003 Belgorod

groep 10 BSC Hasselt

45 Alysha Senders **** BSC Hasselt
46 Mirthe Crevecoeur **** BSC Hasselt
47 Pauline Mahieu **** BSC Hasselt
48 Mirthe Kerfs **** BSC Hasselt

groep 11 NTC/CTO Heerenveen

50 Bente Stoffels 2001 NTC/CTO Heerenveen
51 Morgan Spruitenburg 2000 NTC/CTO Heerenveen
52 Sering Perdok 2000 NTC/CTO Heerenveen
53 Bente Kruizinga 2000 NTC/CTO Heerenveen

groep 12 Mixed team 2002 Gymfed

55 Manon Muller **** Mixed team 2002 Gymfed
56 Britt Vanneste **** Mixed team 2002 Gymfed
57 Nysa Billiet **** Mixed team 2002 Gymfed
58 Trui Van Campenhout **** Mixed team 2002 Gymfed

groep 13 TSH Heerenveen

60 Lisa Van Rozen 2004 TSH Heerenveen
61 Sarai Huitema 2004 TSH Heerenveen
62 Isatu Barrie 2004 TSH Heerenveen

groep 14 Mixed Team Oostende-Mortsel

64 Kato Stroobandt **** Mixed Team Oostende-Mortsel
65 Bnaomi Rodgerson **** Mixed Team Oostende-Mortsel
66 Jennifer Verreet **** Mixed Team Oostende-Mortsel
67 Bente Smets **** Mixed Team Oostende-Mortsel

groep 15 Regiocentrum Gent

70 Myrthe Potoms **** Regiocentrum Gent
71 Rinke Santy **** Regiocentrum Gent
72 Jade Van Overbeke **** Regiocentrum Gent
73 Justine Sterckx **** Regiocentrum Gent
74 Luna Frederiq **** Regiocentrum Gent