Programma (laatste wijziging 12 oktober 2014.)

Programma Regels Competitie Diagram AGH JUN SEN ZATERDAG AGD JUN SEN ZATERDAG AGD JEUGD ZONDAG
Tijdschema vrijdag 24th - zondag 26th
Vrijdag 24ste
14h00 20h00 training COMPETITIE HAL
20h00 ---
ORIENTATIE VERGADERING: alle delegatie leden
zaterdag 25ste
Comepetitie Jeugd/Jeugd/Seniors AGH
08h15 09h30 Opwarming competitie JUN/SEN
09h30 12h00 Start COMPETITION
12h00 12h30 Ceremonie
Competitie Jeugd/Seniors AGD
12h45 14h00 Opwarming competitie Hall


De Kerels Waasmunster, SV Pax Haarlemmermeer, GTV De Hazenkamp, Turnkring Berkenbos
14h00 15h45 START Competitie groep 1
15h45 17h00 Opwarming competitie Hall


Turnfabrik/STV Frauenfeld, Topsport Noord, Gymtastics Gym Club, KOTV Noordzee, Gymplus Mortsel, Esperance Esch, Funtastic Gymnastics Club, Dynamo Roosendaal,
17h00 19h00 START Competitie groep 2
19h00 19h30 Ceremonie
20h00
Afsluit maaltijd (REGISTRATIE VERPLICHT!)
zondag 26 ste
Comepetitie YOUTH AGD
07h40 08h00 Opwarming eerste groep in trainingshal


Regioclub Gymfed, Regioclub Sint-Gillis-Waas
8u00 09u45 Competitie groep 1
09u25 09u40 Opwarming tweede groep in trainingshal


Esperance Esch 2, Belgorod 2, Topsport Noord 2, Turnfabrik/STV Frauenfeld, Dynamo Roosendaal, GymFed (2 ind)
09u45 11u30 Competitie groep 2
11u10 11u25 Opwarming derde groep in de traininghal
11h30 13h15 Competitie groep 3


Topsport Noord 1, GymnastiekFederatie, Belgorod 1, GTV De Hazenkamp, Esperance Esch 1
13u15
Ceremonie
FINALS




13h30 14h30 Opwarming in de competitiehal AGH Grond/Paard/ Ringen AGD Sprong / Damesbrug
14h30 15h00 Comepetitie AGH Grond/Paard/ Ringen AGD Sprong / Damesbrug
15h00
Ceremonie
15h30 16h00 Opwarming in de competitiehal AGH Sprog/Herenbrug/ Rekstok AGD Balk/Grond
16h00 17h30 Comepetitie AGH Sprong/Herenbrug/ Rekstok AGD Balk/Grond
TEAMSformula 4 / 4 / 3
AGE GROUPS TEAMS
AGH
1.Jeugd: 2000 en jonger
2.Junioren / Senioren : 1999 en ouder
AGD
1.Jeugd: 2000 en jonger
2.Junioren / Senioren : 1999 en ouder
Toestelfinales5 hoogste scores van Junioren / Senioren en de beste score van de categorie Jeugd.
Medailles en beloningen
Souvenier en deelnemerscertificaat voor alle gymnasten.
Individueel per leeftijdsgroep AGD/AGH (Medaille voor de 3 beste gymnasten)
Team competitieJeugd, Junioren en Sencioren voor elk team is er een trofee
Toestelfinales
Geldprijzen voor de toestel finales
1Ste plaats = 100€
2de plaats = 50€
3de plaats = 20€
DELEGATIES
Delegaties bestaand uit:
-Maximum 1 jeugd team en/of maximum 1 junioren/senioren gemegd team
-4 gymnasten van dezelfde category
-1 coach / team
-minimum 1 jury(verplicht), maximum 2 juryleden
UITERSTE DATUM
Voorlopige inschrijving:10 september 2014
Definitieve inschrijving:1 oktober 2014
MATERIAALJanssen-Fritsen
VERBLIJFE EN ONTHAALDe organisatie biedt een accomodatie pakket aan, nadere informatie volgt later.
INFORMATIE
-Luc Van Hese, Klaprozenstraat 9 - Melsele België
-E-mail: vanhese.luc@belgacom.net

COMPETITIESCHEMA

AGH


Internationale wedstrijd JONGEREN

Teamformule: 4 / 4 / 3


Leeftijden

Elementen

EGV

Sprong

Moeilijkheid

Bonificatie

Afsprong

A

B

C

D

E

F

2002 en jonger

Aangepaste junior FIG*

FIG

125

of 135 cm

Junior FIG

+0,10 vanaf C-delen

Junior FIG

2001-2000

Aangepaste junior FIG*

FIG

125

of 135 cm

+0,10 vanaf D-delen

Junior FIG














*Aangepaste junior FIG

8-7 delen   => E-score = 10

6 delen      => E-score = 9

5 delen      => E-score = 8

4 delen      => E-score = 7

3 delen      => E-score = 6

2 delen      => E-score = 5

1 deel        => E-score = 4

0 delen      => E-score = 0


Internationale wedstrijd JUNIORES en SENIORES

Teamformule : 4 / 4 / 3


Leeftijden

Elementen

EGV

Sprong

Moeilijkheid

Bonificatie

Afsprong

A

B

C

D

E

F

1999-1998-1997

Junior FIG

FIG

135 cm

Junior FIG

Junior FIG

Junior FIG

1996 en ouder

FIG

FIG

135 cm

FIG

FIG

FIG














COMPETITIESCHEMA

AGD


Internationale wedstrijd JONGEREN
Teamformule : 4 / 4 / 3

Leeftijden

Elementen

Sprong

EGV

Afsprong


2004 en jonger

Junior FIG

125cm - FIG

Junior FIG

Junior FIG

 

2002-2003

Junior FIG

125cm – FIG

Junior FIG

Junior FIG

 

Internationale wedstrijd JUNIORES en SENIORES
Teamformule : 4 / 4 / 3

Leeftijden

Elementen

Sprong

EGV

Afsprong


2001 - 2000 en ouder

Junior FIG

Junior - FIG

FIG

FIG

 

rotatie AGH









ZATERDAG 25 OCTOBER 2014



COMPETITIE 1 - Jeugd - JUN/SEN



COMPETITIE AGH / GAM



Morgend












08h30 09h30 Judge meeting



08h15 09h30 Warming up Competition Hall



09h30 12h00 Competition MAG



12h00 12h30 Award Ceremony
















JUN/SEN


GROEP 1 De Kerels Waasmunster

GROEP 8 Gymfed 1
1 Yureck Van Eetvelt 1997
27 Ward Claeys 2001
2 Gilles Baert 1995
28 Emiel Tiebout 2001
3 Jasper Beck 1996
29 Thiemen Valcke 2001
4 Robin De Bock 1998
30 Mattis Bouchet 2001
GROEP 2 De Kerels Waasmunster

GROEP 9 Gymfed 2
5 Lander Maes 1999
31 Bjorn Luypaert 2001
6 Brecht De Cock 1999
32 Louis Dutrieux 2001
7 Ewoud Praet 1998
33 Yani De Neef 2002
8 Simon Praet 2000
34 Wout De Smedt 2002

























JUN/SEN / YOUTH
YOUTH

GROEP 3 St.Mauritius / RKDOS

GROEP 10 Gymfed 3
10 Michel Vos 1998
35 Bram Vanmullem 2003
11 Tom Roeg 1999
36 Glen Cuyle 2002
12 Boyd Bindels 1999
37 Nicola Cuyle 2002

38 Senne Spycke 2002
GROEP 4 De Samensprong Prinsenbeek




13 Joost Luijkx 1998
GROEP 11 GymXL Amersfoort
GROEP 5 St.Mauritius / RKDOS

40 Tobias Prager 2000
14 Pelle Klement 2002
41 Tim Zinnemers 2002
15 Niels Schilder 2002
42 Bart Fokker 2000
16 Roy Loch 2003

















YOUTH



GROEP 6 St.Mauritius/ RKDOS

YOUTH
20 Rimmert Kramer 2001
GROEP 12 KNGU 1
21 Tim Van Diepen 2001
45 Bradley Noordzij 2000
22 Jelle Masee 2002
46 Sjoerd Van Veldhuizen 2000




47 Martin Mange 2001
GROEP 7 SV PAX Haarlemermeer

48 Wesley De Haas 2001
23 Amine Abaidi 2005
GROEP 13 KNGU 2
24 Bram Wijnand 2003
50 Gijs Peeters 2001
25 Charif Ahmed 2003
51 Jaro Van Wijngaarde 2001
26 Mitche Beijerbacht 2002
52 Martan Poortman 2001




53 Lars Vos 2001




























Grond, Paard, Ringen, Sprong, Herenbrug, Rekstok






Juryleden

Juryleden AGH






Arno Pluk

KNGU
Michiel Jansen

KNGU
Paul Van Wijngaarden

SV PAX Haarlemmermeer
Karin Fokker

Amersfoort

rotatie AGD


ZATERDAG 25 OCTOBER 2014





ZATERDAG 25 OCTOBER 2014






COMPETITIE 2 - JUNIORS/SENIORS Group 1




COMPETITIE 2 - JUNIORS/SENIORS Group 2






COMPETITIE AGD




COMPETITIE AGD





Group 1: De Kerels Waasmunster, SV Pax Haarlemmermeer, GTV De Hazenkamp, Turnkring Berkenbos Group 2 : DTurnfabrik/STV Frauenfeld, Topsport Noord, Gymtastics Gym Club, KOTV Noordzee, Gymplus Mortsel,Esperance Esch, Funtastic Gymnastics Club, Dynamo Roosendaal,
Time schedule






Tijdschem





12h45 14h00 opwarming Competitie AGD Jun / Sen
15h45 17h00 opwarming Competitie AGD Jun / Sen
13h00 14h00 Judge meeting




16h00 17h00 Judge meeting
14h00 16h00 COMPETITIE:
17h00 19h00 COMPETITIE:

30 sec/ gymnast opwarming floor, beam, vault,

30 sec/ gymnast opwarming floor, beam, vault,

50 sec/ gymnast opwarming brug

50 sec/ gymnast opwarming brug
19h00
Prijsuitreiking




19h00
Prijsuitreiking


































































GROEP 1 De Kerels Waasmunster

GROEP 3 GTV De Hazenkamp

GROEP 5 Turnfabrik/STV Frauenfeld

GROEP 7 Topsport Noord
1 Jene Van Kerckhove 1998
10 Mara Titarsolej 1999
31 Elisa Ziliani 2001
40 Morgan Spruijtenburg 2000
2 Lise Van Roye 1998
11 Hélène Houbraken 1999
32 Dana Salathe 2000
41 Sering Perdok 2000
3 Jasmien Van Arnhel 1998
12 Evie Schellens 1997
33 Nina Cabalzar 1999
42 Mirte De Reiger 2000
4 Laura Heirmans 1998
13 Reina Beltman 1996
34 Jeannine Künzle 1999
43 Bente stoffels 2001








35 Elena Teuber 2001


























































GROEP 2 SV Pax Haarlemmermeer

GROEP 4 Turnkring Berkenbos

GROEP 6 Gymtastics Gym Club

GROEP 8 KOTV Noordzee
5 Eythora Thorsdottir 1998

36 Mackenzie Parker 1998
45 Kato Stroobandt 2001
6 Kirsten Polderman 2000
16 Jolen Achten 1999
37 Laura Lucas 1997
7 Dyo Supriana 1999
17 Laura Achten 1999
38 Kyleigh Kreamer 1998
46 Naomi Rodgerson 2001
8 Mandy Maghoub 2000
18 Natascha Jacobs 1991




47 Iris Malfait

REST






REST




GROEP 5 Gymplus Mortsel





GROEP 11 Dynamo Roosendaal




20 Trui Van Gulck 2001




50 Michèle Brouwer 2001



21 Bente Smets 2000




GROEP 12 Funtastic Gymnastic Club










51 Olessya Dadema 2000








GROEP 13 Esperance Esch












52 Alyssa Oggier 2001




Sheet 2: juryleden

Juryleden AGD







Andrea Hitz
Turnfabrik/ STV Frauenfeld
Marleen Van Dooren
KOTV Noordzee
Cindy Bleuckx
Berkenbos

rotatie AGD jongeren
































ZONDAG 26 OKTOBER 2014






COMPETITIE 3- Jeugd





COMPETITIE AGD









Tijdschema












Teams : Regioclub Gymfed, Regioclub Sint-Gillis-Waas







07h40 07h55 opwarmingTraininghall



08h00 09h45 COMPETITIE:




2 min/ gymnast opwarmingfloor, beam, vault,barres


































GROEP 1 Regioclub Gymfed 1

GROEP 3 Regclub Gymfed 3
1 Vandamme Julie 2003
10 Stien Vandorpe 2004
2 Margaux Daveloose 2003
11 Delphine Van Nieuwenborg 2004
3 Axana Dingenen 2003
12 Natalie Rjabynina 2004
4 Yinthe Van Rooy 2003
13 Stacy Bertrandt 2004




























GROEP 2 Regioclub Gymfed 2

GROEP 4 Regioclub Sint-Gillis-Waas
5 Laura De Lijser 2003
14 Kobie Van Haelst 2003
6 Marie Hollevoet 2003
15 Irini Faes 2003
7 Kay-Li De Neef 2003
16 Lien Van den Borre 2003
8 Marie-Laura De Jonckheere 2004
17 Isabel Van Iseghem 2003




18 Bo Hollebosch 2004

















































Sprong --> Damesbrug --> Balk --> Grond








































Tijdschema





Teams : Esperance Esch 1, Belgorod 1, Topsport Noord 1, Turnfabrik/STV Frauenfeld, Dynamo Roosendaal, GymFed (2 ind)







09h25 09h40 opwarmingTraininghall



09h45 11h30 COMPETITIE:




2 min/ gymnast opwarmingfloor, beam, vault,barres


































GROEP 6 Esperance Esch 2


25 Leonie Erdel 2003
26 Janis Koslowski 2003
27 Lisa Herrera 2003
Groep 10 Belgorod1
GROEP 7 Topsport Noord 2

40 Veronika Bashkatova 2004
30 Iris Groenendijk 2005
41 Eva Kolesnikova
31 Yang Van Wolferen
32 Miki Kaipatty 2004




























GROEP 8 Dynamo RoosenDaal

GROEP 11
35 Manouk Haas 2002
36 Julia Dekkers 2002


























Sprong --> Damesbrug --> Balk --> Grond


























Tijdschema





Teams : Topsport Noord 1, GymnastiekFederatie, Belgorod 1, GTV De Hazenkamp, Esperance Esch 1




11h10 11h25 opwarmingTraininghall



11h30 13h15 COMPETITIE:




2 min/ gymnast opwarmingfloor, beam, vault,barres


































GROEP 12 Topsport Noord 1

GROEP 14 GTV De Hazenkamp
50 Alyssie Zwaan 2003
60 Juliette Berens 2002
51 Anyck Drent 2002
61 Raisha Rosario 2002
52 Lieke Koldeweij 2002
62 Dewi Van Rooj 2003



































GROEP 13 GymnastiekFederatie

GROEP 15 Esperance Esch 1
55 Manon Muller 2002
64 Diana Mendes-Merces 2002
56 Britt Vanneste
65 Melissa Gomes 2002
57 Alysha Senders 2002
66 Lola Schleich 2004

67 Chiara Castelucci 2003




GROEP 14 GTV De Hazenkamp



60 Juliette Berens 2002



61 Raisha Rosario 2002



62 Dewi Van Rooj 2003

















Sprong --> Damesbrug --> Balk --> Grond --> Rest




jury

JURYLEDEN






Van Dorpe Barbara

Regioclub 1
Geens Katrien

Regioclub 2
Van den Brandt Lieve

Regioclub 3
Marguillier Lore

Sint-Gillis-Waas
Deben Kaat

Gymfed
Hitz Andrea

Sui